Fotowoltaika Facebook

Wycena

Cezary Komajda - FreeEco sp. z o.o.

Targi fotowoltaiczna SNEC PV POWER EXPO

Prezes FreeEco sp. z o. o. Cezary Komajda pojawił się w Szanghaju na prestiżowych targach SNEC PV POWER EXPO. To niezwykłe i jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń na świecie, które gromadzi czołowych specjalistów i przedsiębiorców z branży fotowoltaicznej, prezentujących najnowsze osiągnięcia, technologie i trendy. Udział prezesa na tym forum potwierdza naszą pozycję na rynku energii odnawialnej.

Podczas targów SNEC PV POWER EXPO – Cezary Komajda będzie miał okazję spotkać się z innymi przedstawicielami branży, nawiązać partnerstwa strategiczne oraz dzielić się naszymi osiągnięciami i wizją. Jesteśmy pewni, że jego obecność przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy oraz promocji zielonej energii na światowym poziomie.
Jesteśmy niezmiernie dumni z zaznaczenia swojej obecności na tak prestiżowej imprezie! To wyróżnienie napędza nas w dążeniu do tworzenia jeszcze lepszej i bardziej zrównoważonej przyszłości oraz jeszcze mocniejszego zaangażowania w przyspieszanie transformacji energetycznej dla dobra planety…

Cezary Komajda SNEC PV POWER EXPO 23
fot. Cezary Komajda na SNEC PV POWER EXPO 23 (materiały własne).