Fotowoltaika Facebook

Wycena

świdnik air festival 2023

Świdnik Air Festival 2023

Już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca w Świdniku na lotnisku trawiastym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: – Świdnik AIR FESTIVAL 2023. Przygotujcie się na zapierającą dech w piersiach przygodę, która wprawi was w osłupienie wprowadzając w niesamowity świat lotnictwa.

Świdnik AIR FESTIVAL 2023, to widowiskowe występy akrobacji lotniczych, w których doświadczeni piloci zaprezentują niezwykłe manewry i ewolucje. Będziecie mieli okazję podziwiać samoloty sportowe, helikoptery oraz wiele innych rodzajów maszyn latających.  Na jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku nie może zabraknąć również naszej firmy! Z ogromną przyjemnością dołączyliśmy do sponsorów i partnerów festiwalu. Tym samym na terenie imprezy pojawi się nasze stoisko na którym zaprezentujemy szeroki wachlarz urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej. Będzie można porozmawiać z nami o zaletach i korzyściach fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii. Zapewne na ten dzień, przygotujemy dla Was wyjątkowo korzystne oferty – warto więc będzie zajrzeć do nas chociaż na chwilę. To co? Widzimy się na ŚWIDNIK AIR FESTIVAL 23! Pamiętajcie też, że to impreza biletowana.

Świdnik Air Festival

Ciesz się niesamowitą atmosferą i emocjonującymi pokazami lotniczymi na Świdnik Air Festival! To niezapomniane wydarzenie, które odbywa się corocznie i przyciąga tłumy entuzjastów lotnictwa z całego regionu. Świdnik Air Festival to okazja do podziwiania wspaniałych akrobacji powietrznych, zapierających dech w piersiach manewrów i dynamicznych pokazów samolotów. Doświadczeni piloci z różnych części świata prezentują swoje umiejętności na niebie, zachwycając publiczność swoimi lotami na małych, szybkich maszynach lub wielkich, wojskowych samolotach.

To także doskonała okazja, aby bliżej poznać świat lotnictwa. Na terenie festiwalu można zobaczyć różnorodne statki powietrzne, od awionetek i helikopterów po samoloty transportowe i myśliwskie. Wielu wystawców prezentuje najnowsze osiągnięcia technologii lotniczej, a miłośnicy tematyki lotniczej mogą pogłębić swoją wiedzę podczas wykładów i prezentacji. Dla najmłodszych uczestników festiwalu przygotowane są liczne atrakcje, takie jak strefa zabaw, skoki na trampolinach czy symulatory lotu. To doskonała okazja, aby zainspirować młode umysły i rozbudzić ich pasję do lotnictwa. Świdnik Air Festival to również świetna okazja do integracji i spotkania się z innymi entuzjastami lotnictwa. Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami i pasją z osobami o podobnych zainteresowaniach oraz poznać profesjonalistów z branży. Nie przegap tej wyjątkowej imprezy lotniczej! Świdnik Air Festival to okazja do przeżycia niezapomnianych chwil, pełnych ekscytacji i adrenaliny. Otwórz skrzydła swojej wyobraźni i dołącz do nas w tym magicznym świecie lotniczym! Cieszymy się, że w tym roku możemy wspierać organizatorów imprezy!