Pompy ciepła

Wybierz pompy ciepła w najlepszej cenie. Sprzedaż i montaż w niemal całym kraju - zapytaj nas o szczegóły.

Pompy ciepła świetnie sprawdzają się jako jedno z rozwiązań, wykorzystujących odnawialne źródła energii, pozwalają znacznie zmniejszyć koszty eksploatacji budynku. Bez względu na porę roku wykorzystują one odnawialne źródła energii pochodzące z promieniowania słonecznego, wód gruntowych, powietrza atmosferycznego oraz energii geotermalnej.

Źródła te pozostają dostępne i nieograniczone przez cały rok, co gwarantuje efektywne działanie systemu pomp ciepła bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii sprawia, że pompy cieplne, to także rozwiązanie wysoce ekologiczne, które pozwala nam również zrobić coś dobrego dla środowiska, minimalizując zużycie paliwa kopalnego. Jednocześnie każdy rodzaj pomp umożliwia także osiągnięcie większej niezależności, dzięki posiadaniu własnego, alternatywnego źródła energii. Rozwiązanie to wyróżnia również niski koszt eksploatacji i konserwacji oraz wysoka bezawaryjność.

Pompy ciepła zapewnią Ci komfort przez cały rok

System grzewczy działający w oparciu o pompę ciepła zapewnia wyjątkowy komfort ogrzewania oraz obsługi. Uznawane za zimny czynnik grzewczy nie wytwarzają płomienia, a co za tym idzie nie stwarzają zagrożenia, jednocześnie ich praca jest bardzo cicha i bezobsługowa, a to przekłada się na wygodę użytkowania. Dobór pompy ciepła uzależniony jest od indywidualnych potrzeb.

 

Zalety pomp ciepła oferowanych przez FreeEco

  • Wyjątkowo prosty i tani montaż oraz obsługa
  • Zwarta konstrukcja - w efekcie mała przestrzeń montażowa
  • Precyzyjny, mikroprocesorowy system sterowania pompą
  • Nowoczesny design urządzeń
  • Wbudowany podgrzewacz wody
  • Sterowanie za pomocą pilota zdalnego sterowania
  • Niska cena!

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. W firmie FreeEco profesjonalnie doradzimy Ci rozwiązania najlepsze dla Twojego domu. Doświadczony zespół projektantów i monterów będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem instalacji pomp cieplnych w Twoim budynku. Oferujemy korzystne ceny i pełne wsparcie techniczne. Zapraszamy do współpracy.

pompy ciepła Lublin, Kraków, Warszawa, Opole. Odnawialne źródła energii zapewniają komfort użytkowania przez cały rok!

Filmy promocyjne dot. pomp ciepła naszych partnerów

tematy: pompy ciepła Lublin, instalacje fotowoltaiczne lublin, odnawialne źródła energii

pompy ciepła lublin

W swojej ofercie posiadamy nie tylko panele fotowoltaiczne i pompy ciepła, ale także maty grzewcze Dream Heat. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w całym procesie instalacji.

KONTAKT

zobacz również:

strony internetowe
Projektowanie stron internetowych Lublin