Fotowoltaika
instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika - montaż w całej Polsce

Fotowoltaika
instalacje fotowoltaiczne

Profesjonalny montaż w całej Polsce

Dla domu

Dla firm

Dla gospodarstw rolnych

Instalacje fotowoltaiczne z dotacją

Fotowoltaika, to ekologiczny i nowoczesny system pozyskiwania energii ze słońca. Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne pozwolą Ci bilansować wydatki za prąd! To świetna inwestycja, która dzięki uzyskanej dotacji będzie jeszcze bardziej opłacalna! Zapytaj nas o ceny montażu Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej i dostępne dotacje!.

KONTAKT

  Uzyskaj ofertę dla siebie

  Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą nawet w ciągu godziny!


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego lub e-mail przez przedstawiciela firmy i przedstawienie oferty. Dane przekazuję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że mam prawo ich wglądu, przenoszenia usuwania i poprawiania. Administrator danych: FreeEco Sp. z o.o. Więcej informacji w polityce strony.

  fotowoltaika lublin - panele fotowoltaiczne

  Fotowoltaika dla domu i firmy

  Inwestycja w fotowoltaikę, to jeden z najlepszych sposobów na długoterminowe oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Zasilaj swoje urządzenia elektroniczne w nowoczesny i ekologiczny sposób.

  Dzięki uzyskanym dotacjom na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych możesz obniżyć koszty inwestycji jeszcze bardziej. Zapewniamy kompleksową obsługę wniosków o dotacje do fotowoltaiki.

  Energia ze słońca

  W pełni ekologiczne rozwiązania.

  Darmowy prąd

  Produkuj prąd we własnym domu.

  Gromadzenie nadwyżek

  Postaw na niezależność energetyczną.

  Kredyty - finansowanie inwestycji

  Kredyt na fotowoltaikę pozwoli Ci obniżyć jednorazowy koszt inwestycji, dzięki rozbiciu płatności na miesięczne raty dostosowane do możliwości Twojego budżetu domowego. We współpracy z bankami przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę kredytową, która pozwoli Ci sfinansować zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej przez naszą firmę. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości szczegółów i przeprowadzenia symulacji kosztów kredytu ratalnego na zakup fotowoltaiki.

  Mój Prąd - dopłaty i dotacje do fotowoltaiki

  Program Mój Prąd obejmuje wsparcie w dofinansowaniu instalacji fotowoltaicznych. Oznacza to, że jeżeli instalacja o maksymalnej mocy od 2 do 10 kWh, została wykonana po ww. dacie, wówczas można ubiegać się o jej dofinansowanie. Z programu może skorzystać jedynie osoba fizyczna, która podjęła się nowego, pierwszego montażu instalacji fotowoltaicznej. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły dotacji do fotowoltaiki.

  fotowoltaika dom

  Obniż rachunki za prąd!

  Wytwarzaj darmową energię z promieni słonecznych!

  Profesjonalny montaż i konkurencyjne ceny fotowoltaiki i pomp ciepła! Montaże w niemal całym kraju! Najwyższa jakość obsługi klienta i świetni specjaliści. Wszystko to, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem daje Ci gwarancję pełnej satysfakcji ze współpracy z nami. Oferowana technologia pozwoli Ci realnie obniżyć rachunki za prąd!

  fotowoltaika Lublin - mój prąd

  FreeEco

  Firma FreeEco z siedzibą w Lublinie, to importer i dystrybutor technologii niezbędnych do budowy elektrowni fotowoltaicznych, elektrowni wiatrowych oraz pomp ciepła. Posiadamy biuro projektowe, a nasza działalność w głównej mierze skierowana jest na montaż instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji z branży OZE.

  Doświadczony zespół projektantów, inżynierów i techników pozwoli dobrać Ci instalację fotowoltaiczną zaspokajającą w 100% Twoje oczekiwania. Fotowoltaiką zajmujemy się od 2015 roku! Wykonaliśmy w tym czasie setki instalacji dla naszych w pełni zadowolonych klientów!

  freeeco lublin fotowoltaika

  Dlaczego warto zlecić nam montaż fotowoltaiki ?

  dotacje | wieloletnie doświadczenie | przedstawiciele w całym kraju | szybki i sprawny montaż
  setki wykonanych instalacji fotowoltaicznych | atrakcyjne ceny

  30 lat gwarancji na wydajność zestawu

  Dzięki wieloletniej gwarancji producenta, możesz być spokojny o wydajność zestawu.

  Wysokiej klasy panele fotowoltaiczne

  Oferujemy wysokiej klasy panele fotowoltaiczne renomowanych producentów. Dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb. Atrakcyjne ceny!

  Krótkie terminy montażu instalacji

  Działamy sprawnie, szybko i solidnie. Nasi monterzy niezwłocznie przystąpią do montażu.

  Spółka FreeEco od 2015 roku profesjonalnie i kompleksowo dba o montaż instalacji paneli fotowoltaicznych w Twoim domu, bądź w firmie. Od lat projektujemy i budujemy instalacje fotowoltaiczne dla klientów z całego kraju. Z każdym kolejnym dniem nasze instalacje zasilają gospodarstwa coraz większej ilości zadowolonych klientów. Odwiedź nas lub zadzwoń i jeszcze dziś zapytaj o terminy i ceny!

  O odnawialnych źródłach energii wiemy wszystko, dlatego też profesjonalnie doradzimy i podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu klientów z całej Polski! Fotowoltaika Lublin Kraków, Opole, Malbork -  zadzwoń już dziś! Sprawdź również program dopłat rządowych "Mój Prąd" dzięki, którym obniżysz koszt zakupu paneli.

  panel solarny - fotowoltaika

  Fotowoltaika i jej idea

  Idea wykorzystywania promieniowania słonecznego, które można przekształcić w darmowy prąd, została zapoczątkowana w 1839 roku przez francuskiego fizyka Antoine – Cesar Becąuerel. Ówczesne badania udowodniły, że padające na odpowiednie elementy światło słoneczne, potrafi wytworzyć prąd. Dziś z powodzeniem wykorzystujemy tą technologię na całym świecie.

  Oszczędność

  Nowoczesność

  Ekologia

  montaż paneli fotowoltaicznych na dachu. Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne

  Fotowoltaika - gdzie opłaca się najbardziej montaż instalacji?

  Jeżeli mielibyśmy wskazać region w Polsce, w którym to fotowoltaika wiedzie prym, to zdecydowanie było by to południowe Mazowsze, Pomorze, Lubelszczyzna oraz Wielkopolska. Oczywiście panele fotowoltaiczne można zamontować na budynku w niemal dowolnym miejscu.

  Jakie warunki należy spełnić do montażu paneli fotowoltaicznych?

  Lokalizacja, która określi kąt padania promieni słonecznych, moc konstrukcji, uwarunkowania terenu, azymut, czy też kąt nachylenia dachu. To bardzo istotne warunki, które w późniejszym czasie, przekładają się na efektywne działanie zamontowanych ogniw.

  panel fotowoltaiczny

  Oferujemy instalacje fotowoltaiczne pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bardzo dobrze wiemy, które panele są skuteczne i wytrzymałe. Tym samym kupujesz u nas najlepszy sprzęt jak panele słoneczne, inwertery i kable w najlepszej cenie!

  fotowoltaika lublin kraków malbork wieliczka łęczna oława

  Fotowoltaika Lublin
  systemy odnawialnej energii
  dotacje na fotowoltaikę
  pompy ciepła Lublin

  Fotowoltaika Lublin freeeco budowlana
  panele fotowoltaiczne - producent
  instalacje fotowoltaiczne
  systemy fotowoltaiczne

  Postaw na darmowy prąd

  Wyobraź sobie darmowy prąd, który sam wyprodukujesz z promieni słonecznych padających na dach Twojego domu. Dzięki rozwiązaniom, które niesie za sobą fotowoltaika możesz skutecznie obniżyć opłaty za elektryczność dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Podążaj za najlepszymi trendami razem z FreeEco. Fotowoltaika, to nasza wspólna przyszłość i inwestycja w ekologię!

  Wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych

  Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami.

  FreeEco sp. z o. o. - wieloletnie doświadczenie w sprzedaży montażu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych. Przez lata zamontowaliśmy setki instalacji u klientów indywidualnych oraz w firmach.  Stawiamy na wysoką jakość obsługi, atrakcyjne ceny i maksymalne zadowolenie każdego klienta. 

  Posiadamy przedstawicieli handlowych w wielu miejscowościach w Polsce. Posiadamy oddziały lokalne i przedstawicieli w takich miastach jak: Lublin, Zielona Góra, Oława, Wieliczka, Kwidzyn, Radom, Słupca, Tomaszów Lubelski, Lubartów, Radom, Łódź.