Fotowoltaika Facebook

Wycena

Longi Solar 360

Longi Solar 360, to rodzaj ogniwa monokrystalicznego od chińskiego producenta Longi. Longi Solar to globalny lider w branży produkcji paneli fotowoltaicznych. Istnieje na rynku od 2000 roku, posiada fabrykę w Chinach i w Indiach. To właśnie za sprawą prężnie rozwijającej się fabryki w chińskiej prowincji Chuzhou firma staje się największym producentem paneli fotowoltaicznych na świecie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny

Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny Longi Solar 360 to wysoka wydajność w dobrej cenie. Panele monokrystaliczne to najbardziej znana i najstarsza technologia ogniw słonecznych. Ich cechy charakterystyczne to zaokrąglone krawędzie i jednolity kolor. Jak sama nazwa wskazuje składają się z pojedynczej struktury krystalicznej. Jak powstają panele monokrystaliczne?

Wykonane są ze sztabek krzemowych, które mają cylindryczny kształt. Tak zwany krzemowy cylinder cięty jest na cztery plastry, który wykorzystywany jest do budowy ogniw. Jest to najpopularniejsza metoda otrzymywania monokryształów mająca wiele zalet.

longi solar - panele fotowoltaiczne

Charakterystyka Longi Solar 360

Panel wykonany jest w technologii half – cut. Oznacza to, że ogniwa są cięte na pół, co daje większą moc wyjściową oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Główne cechy paneli Longi to:

  • solidna rama, odporna na silne podmuchy wiatru i śnieg
  • anty PID
  • przystosowanie do ciężkich warunków. Panele były testowane na działanie silnej mgły solnej oraz amoniaku. Mogą więc być
  • wykorzystywane w nadmorskich farmach fotowoltaicznych
  • dłuższa żywotność
  • zwiększony uzysk energii
  • znakomita wydajność
  • wysoka sprawność

Fotowoltaika, to inwestycja w przyszłość. Chroniąc środowisko daje możliwość wytwarzania własnej energii i dużych oszczędności. Chcąc zainwestować w najlepsze panele fotowoltaiczne bez wątpienia dobrym wyborem będą omawiane panele. To wysoka wydajność i trwałość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

longi solar 360

Sprawdź cenę Longi Solar