Fotowoltaika Facebook

Wycena

Pompy ciepła Łęczna

Pompy ciepła Łęczna. Szybki czas realizacji, atrakcyjne ceny i szeroki wybór urządzeń dostępnych od ręki. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i zapytaj o pompy ciepła z montażem. FreeEco sp. z o. o., to lubelska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Skutecznie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

freeeco lublin fotowoltaika - montaż instalacji PV

FreeEco sp. z o. o. to firma z siedzibą w Lublinie posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji. Stawiamy na wysoką jakość obsługi i dbamy o pełne zadowolenia każdego klienta.

O firmie

Posiadamy przedstawicieli handlowych w wielu miejscach w kraju. Jako, że siedziba FreeEco mieści się w Lublinie - z łatwością odwiedzimy Cię w Twojej miejscowości. Możesz liczyć na szybki i bezproblemowy montaż swojej pompy cieplnej.

Adresy biur lokalnych

Pompa ciepła, to znakomite rozwiązanie pozwalające ograniczyć koszty ogrzewania Twojego domu. Odnawialne źródła energii zapewnią Ci niezależność energetyczną i stabilność, dzięki czemu ze spokojem będziesz patrzeć na rosnące ceny prądu i ogrzewania. Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką sprawi, że budynek może być w pełni niezależny energetycznie.

pompy ciepła Łęczna

Skontaktuj się z nami, a z chęcią przygotujemy dla Ciebie wycenę montażu pompy ciepła lub instalacji fotowoltaicznej. Nasza oferta zawiera również magazyny energii i ciepła, carporty i wiele innych przyszłościowych rozwiązań, które być może zainteresują Cię już dzisiaj.

Pompy ciepła świetnie sprawdzają się jako jedno z rozwiązań, wykorzystujących odnawialne źródła energii, pozwalają znacznie zmniejszyć koszty eksploatacji budynku. Bez względu na porę roku wykorzystują one odnawialne źródła energii pochodzące z promieniowania słonecznego, wód gruntowych, powietrza atmosferycznego oraz energii geotermalnej. Źródła te pozostają dostępne i nieograniczone przez cały rok, co gwarantuje efektywne działanie systemu pomp ciepła bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Pompy ciepła zapewnią Ci pełen komfort

System grzewczy działający w oparciu o pompę ciepła zapewnia wyjątkowy komfort ogrzewania oraz obsługi. Uznawane za zimny czynnik grzewczy nie wytwarzają płomienia, a co za tym idzie nie stwarzają zagrożenia, jednocześnie ich praca jest bardzo cicha i bezobsługowa, a to przekłada się na wygodę użytkowania. Dobór pompy ciepła uzależniony jest od indywidualnych potrzeb. Tym samym podczas kontaktu z naszym przedstawicielem zadamy Ci kilka pytań, dzięki którym dobierzemy rozwiązania najlepsze dla Twojego budynku.

 

Pompy Ciepła Łęczna

Pompy ciepła Łęczna i okolice - gdzie dojedziemy?

Dzięki bliskiej lokalizacji naszej firmy w Lublinie dojedziemy do następujących miejscowości na montaż pompy ciepła Łęczna, Milejów, Cyców, Puchaczów, Kijany, Turowola, Bogdanka, Łuszczów, Stawek, Ludwin, Spiczyn, Ciechanki, Jawidz, Charlęż, Trawniki, Biskupice i wielu innych okolicznych miejscowości.

Zalety pomp ciepła oferowanych przez FreeEco

 • Wyjątkowo prosty i tani montaż oraz obsługa
 • Zwarta konstrukcja - w efekcie mała przestrzeń montażowa
 • Precyzyjny, mikroprocesorowy system sterowania pompą
 • Nowoczesny design urządzeń
 • Wbudowany podgrzewacz wody
 • Sterowanie za pomocą pilota zdalnego sterowania
 • Niska cena!

pompy ciepła

fotowoltaika lublin - panele fotowoltaiczne

Pompy ciepła dla domu i firmy

Inwestycja w pompę ciepła, to jeden z najlepszych sposobów na długoterminowe oszczędności na rachunkach za w dalszym ciągu drożejącą energię elektryczną. Nawiąż z nami współpracę - zasilaj swoje urządzenia i ogrzewaj dom w nowoczesny i ekologiczny sposób. Zasilaj go energią przyszłości!

Dzięki uzyskanym dotacjom na zakup i montaż instalacji (np. program Mój Prąd) możesz znacznie obniżyć koszty inwestycji w domu i w firmie. Zapytaj nas o szczegóły, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dla domu

Dla firm

Dla rolników

Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii

wieloletnie doświadczenie | przedstawiciele w całym kraju | szybki i sprawny montaż
setki wykonanych instalacji | atrakcyjne ceny

Darmowa energia

Skutecznie obniż rachunki za prąd i ogrzewanie w domu i w firmie.

Ekologiczne rozwiązania

Odnawialne źródła energii, to nowoczesne i ekologiczne rozwiązania przyszłości.

Gromadzenie nadwyżek

Dzięki magazynom energii możesz gromadzić wyprodukowany prąd.

Gwarancja na wydajność zestawu

Dzięki wieloletniej gwarancji producenta, możesz być spokojny o wydajność zestawu.

Wysokiej jakości pompy ciepła

Oferujemy wysokiej klasy pompy ciepła renomowanych producentów. Dobierzemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy również atrakcyjne ceny!

Krótkie terminy montażu

Działamy sprawnie, szybko i solidnie. Nasi handlowcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a monterzy niezwłocznie przystąpią do montażu.

Kredyty - finansowanie

Kredyt na fotowoltaikę i pompę ciepła pozwoli Ci obniżyć jednorazowy koszt inwestycji, dzięki rozbiciu płatności na miesięczne raty dostosowane do możliwości Twojego budżetu domowego. We współpracy z bankami przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę kredytową, która pozwoli Ci sfinansować zakup i montaż.

Mój Prąd - dopłaty i dotacje

Program Mój Prąd obejmuje wsparcie w dofinansowaniu instalacji fotowoltaicznych. Z programu może skorzystać jedynie osoba fizyczna, która podjęła się nowego, pierwszego montażu instalacji fotowoltaicznej. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły dotacji. Pomożemy w przygotowaniu odpowiednich wniosków.

Obniż rachunki za prąd!

Wytwarzaj darmową energię we własnym domu!

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz już dzisiaj! Zapewniamy profesjonalny montaż i konkurencyjne ceny fotowoltaiki i pomp ciepła! Przeprowadzamy montaże w niemal całym kraju! Najwyższa jakość obsługi klienta i świetni specjaliści od odnawialnych źródeł energii. Wszystko to, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem daje Ci gwarancję pełnej satysfakcji ze współpracy z nami.

Szybka wycena

  Uzyskaj specjalną wycenę z dotacją! Podaj nam swój numer kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie kalkulacje i oddzwonimy w ciągu kilku godzin.

  Na jaki produkt chcesz otrzymać wycenę?

  Powiedz nam coś więcej o miejscu instalacji

  Orientacyjny termin montażu jaki Cię interesuje

  (podaj opcjonalnie lub przejdź dalej)

  Dla kogo przygotować ofertę?  W jaki sposób wolisz otrzymać wycenę?

  Preferowane godziny kontaktu

  Freeeco sp. z o.o. ul. Budowlana 30, 20-469 Lublin. Od lat specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii. Nasza oferta, to fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, carporty oraz klimatyzacja domowa. Możesz zlecić nam również audyt energetyczny budynku. Zachęcamy do kontaktu. Pompy ciepła Łęczna.