Fotowoltaika Facebook

Wycena

Fotowoltaika Łęczna

Fotowoltaika, to sposób na niższe rachunki za prąd, który generujesz z promieni słonecznych. Te padając na panele umieszczone na dachu Twojego budynku zamieniane są w energię, którą zasilisz swoje urządzenia elektryczne. To się na prawdę opłaca! 

Myślisz o montażu instalacji fotowoltaicznej w domu? Zadzwoń do nas lub odwiedź siedzibę naszej firmy w Lublinie i zapytaj o koszt montażu swojej instalacji. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i firmowych z Łęcznej i okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny paneli i całych zestawów, a także szybki czas montażu. Łęczna, Włodawa, Lubartów - zapraszamy klientów z całego regionu.

Fotowoltaika Łęczna

FreeEco sp z o.o.
ul. Budowlana 7
20-469 Lublin

GODZINY PRACY:

Pn – Pt: 09:00-17:00
Sobota: 09:00-13:00

KONTAKT:

Telefon: 81 307 09 00

fotowoltaika Łęczna - dom jednorodzinny z panelami fotowoltaicznymi

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do potrzeb przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. Nasza kadra, w skład której wchodzą wykwalifikowani pracownicy. Technicy, inżynierowie, jak i projektanci instalacji fotowoltaicznych - pomoże Ci dobrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Ekologiczna Energia, to przyszłość! Chcąc zainwestować w dobre panele fotowoltaiczne bez wątpienia solidnym wyborem będą panele Longi Solar 360. To wysoka wydajność i trwałość w atrakcyjnej cenie.

Instalacja fotowoltaiczna składa się z ogniw fotowoltaicznych - paneli. Wykonane są z krzemu, a dokładniej wafla krzemowego krystalicznego. Jedno ogniwo jest w stanie wygenerować prąd o mocy 1 – 6,97 W. Żeby uzyskać maksymalny efekt panele łączone są w moduły fotowoltaiczne czyli grupy ogniw. Ich główne zalety to bezobsługowość i duża żywotność oceniana nawet na wiele lat.

Fotowoltaika Łęczna - zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i firmy.

panele fotowoltaiczne Łęczna