Fotowoltaika Facebook

Wycena

 

Fotowoltaika Kraków

oddział terenowy w Wieliczce

Znajdujesz się w zakładce: Fotowoltaika Kraków. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą treścią.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z Krakowa i okolicy. FreeEco, to firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz nowoczesnych pomp ciepła niemal w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam skutecznie i szybko realizować potrzeby naszych klientów oferując przy tym atrakcyjne ceny. Odwiedź nasze biuro terenowe lub zadzwoń i zapytaj o koszt Twojej instalacji.

Poprzez nasze biuro zlokalizowane w Wieliczce obsługujemy takie miejscowości jak Kraków, Opole, Katowice, czy Częstochowa, a także klientów z okolic. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne chcące użytkować instalacje fotowoltaiczne, bądź pompy cieplne.

Fotowoltaika Kraków - Freeeco sp. z o.o.

Telefon: 795 258 018 lub 509 121 337

Email: krakow@freeeco.pl

Adres: ul. Grunwaldzka 35
32-020 Wieliczka

fotowoltaika Kraków wieliczka

Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych w mieście Kraków i okolicy. Najlepsze ceny i szybki czas realizacji. Więcej informacji uzyskasz w dziale fotowoltaika | pompy ciepła. Możesz też zadzwonić do siedziby naszej firmy, a nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. Zadzwoń więc już dziś i zapytaj o aktualne ceny paneli fotowoltaicznych.

Idea wykorzystywania promieniowania słonecznego, które można przekształcić w darmowy prąd, została zapoczątkowana w 1839 roku przez francuskiego fizyka Antoine – Cesar Becąuerel. Ówczesne badania udowodniły, że padające światło na odpowiednie elementy, potrafi wytworzyć prąd. Należy tu jednak dodać, że pierwsze kroki w fotowoltaice nie były zbyt efektywne. Instalacje fotowoltaiczne potrafiły przekształcić w prąd jedynie 1% światła. Natomiast z biegiem lat, panele fotowoltaiczne zaczęły być udoskonalane, do tego stopnia, że dziś coraz więcej osób decyduje się na ich montaż w domach. W Polsce ten rodzaj pozyskiwania energii elektrycznej, zaczął stawiać pierwsze kroki, dopiero w 2013 roku. Obecnie popularność instalacji fotowoltaicznych bije kolejne rekordy.

panele fotowoltaiczne Kraków pompy ciepła ceny

Kontakt

Instalacje fotowoltaiczne Kraków

Instalacje fotowoltaiczne Kraków i okolice — firma Freeeco oferuje profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Krakowa i okolic. Obsługujemy klientów firmowych i indywidualnych. Od wielu lat działamy w branży odnawialnych źródeł energii, oferując kompleksowe rozwiązania, pozwalające na duże oszczędności i ochronę środowiska naturalnego.

Instalacje fotowoltaiczne to przyszłość naszej planety. Pozwalają na korzystanie z darmowego prądu w naszych gniazdkach. Jak to możliwe? Promienie słoneczne, padające na panele fotowoltaiczne zostają przekształcone w prąd stały. Następnie trafiając do falownika, zamieniają się w prąd zmienny, zgodny z wymogami sieci miejskiej. Nam pozostaje tylko radość z oszczędności. Nadwyżki prądu, jaki wyprodukujemy oczywiście nie przepadają. Licznik dwukierunkowy, czyli kolejny element instalacji, odpowiada za rozliczane energii, którą produkujemy i energii, którą pobieramy z sieci. Z nadwyżek możemy skorzystać w każdej chwili. Fotowoltaika to oszczędności i korzystny wpływ na środowisko, ponieważ panele nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji.

Freeeco to zespół wykwalifikowanych inżynierów, techników i projektantów, którzy doradzają klientom na każdym etapie inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobieramy najlepsze możliwe rozwiązania dla każdego gospodarstwa lub firmy. Tylko profesjonalne zamontowana instalacja fotowoltaiczna będzie przynosiła wymierne korzyści, wyróżniając się bezawaryjnością i wysoką skutecznością. Nie bez znaczenie pozostaje również jakość poszczególnych komponentów instalacji, z których składa się cały system, a są to:

  • Panele fotowoltaiczne
  • Inwerter, czyli falownik
  • Licznik dwukierunkowy
  • Przewody
  • Konstrukcja, na której oparte są panele
  • Akcesoria zabezpieczające

Ich wysoka jakość gwarantuje odpowiednią wydajność oraz bezproblemowe działanie.

Firma Freeeco — instalacje fotowoltaiczne Kraków, zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla twojego domu lub przedsiębiorstwa.