Fotowoltaika Kraków

oddział terenowy w Wieliczce

Znajdujesz się w zakładce: Fotowoltaika Kraków. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą treścią.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z Krakowa i okolicy. FreeEco, to firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz nowoczesnych pomp ciepła niemal w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam skutecznie i szybko realizować potrzeby naszych klientów oferując przy tym atrakcyjne ceny. Odwiedź nasze biuro terenowe lub zadzwoń i zapytaj o koszt Twojej instalacji.

Poprzez nasze biuro zlokalizowane w Wieliczce obsługujemy takie miejscowości jak Kraków, Opole, Katowice, czy Częstochowa, a także klientów z okolic. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne chcące użytkować instalacje fotowoltaiczne, bądź pompy cieplne.

Fotowoltaika Kraków - Freeeco sp. z o.o.

Telefon: 795 258 018 lub 509 121 337

Email: krakow@freeeco.pl

Adres: ul. Grunwaldzka 35
32-020 Wieliczka

fotowoltaika Kraków wieliczka

Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych w mieście Kraków i okolicy. Najlepsze ceny i szybki czas realizacji. Więcej informacji uzyskasz w dziale fotowoltaika | pompy ciepła. Możesz też zadzwonić do siedziby naszej firmy, a nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. Zadzwoń więc już dziś i zapytaj o aktualne ceny paneli fotowoltaicznych.

Idea wykorzystywania promieniowania słonecznego, które można przekształcić w darmowy prąd, została zapoczątkowana w 1839 roku przez francuskiego fizyka Antoine – Cesar Becąuerel. Ówczesne badania udowodniły, że padające światło na odpowiednie elementy, potrafi wytworzyć prąd. Należy tu jednak dodać, że pierwsze kroki w fotowoltaice nie były zbyt efektywne. Instalacje fotowoltaiczne potrafiły przekształcić w prąd jedynie 1% światła. Natomiast z biegiem lat, panele fotowoltaiczne zaczęły być udoskonalane, do tego stopnia, że dziś coraz więcej osób decyduje się na ich montaż w domach. W Polsce ten rodzaj pozyskiwania energii elektrycznej, zaczął stawiać pierwsze kroki, dopiero w 2013 roku. Obecnie popularność instalacji fotowoltaicznych bije kolejne rekordy.

panele fotowoltaiczne Kraków pompy ciepła ceny

Kontakt

strony internetowe
Projektowanie stron internetowych Lublin