tel. 81 307 70 03 | email: biuro@freeeco.pl

Fotowoltaika

Fotowoltaika – Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika – wykorzystuje światło słoneczne i przekształcają je w energię elektryczną. Możliwe jest to dzięki tzw. zjawisku fotowoltaicznemu, zachodzącemu w ogniwach fotowoltaicznych, które sprawia, że energie słoneczna zmieniana jest w prąd stały – ten następnie przez falownik (element instalacji) przemieniany jest w prąd zmienny o parametrach elektrycznych, które odpowiadają parametrom sieci publicznej.

Fotowoltaika – zapytaj nas o szczegóły i ceny!

Panele fotowoltaiczne

Firma FreeEco z siedzibą w Lublinie zaopatrzy Cię w wydajne panele fotowoltaiczne. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. Od lat działamy na rynku odnawialnych źródeł energii niemal w całym kraju. Firma FreeEco, to jakość, doświadczenie i bardzo dobre opinie klientów.

Zapewniamy całe instalacje fotowoltaiczne, jak również poszczególne elementy składowe systemów, wykorzystujących słońce jako odnawialne źródło energii. Fotowoltaika umożliwia zmniejszenie kosztów zużycia prądu, jest to także ogromny wkład w ochronę środowiska naturalnego.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do potrzeb przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. Nasza kadra, w skład której wchodzą wykwalifikowani technicy, inżynierzy, jak i projektanci, pomoże Ci dobrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako zaufany importer i dystrybutor rozwiązań z zakresu fotowoltaiki gwarantujemy, że zaoferujemy Ci najnowocześniejsze technologie – jednocześnie prowadzimy także własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy dostosować system do Twoich indywidualnych wymagań.

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika i instalacje fotowoltaiczne – skontaktuj się z nami – dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie!

Fotowoltaika Lublin - energia odnawialna, dom bez kosztó. Ulotki zestawy fotowoltaiczne

zobacz również: