Fotowoltaika Facebook

Wycena

Czyste Powietrze

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę w programie CZYSTE POWIETRZE. Wypełniamy wnioski o dofinansowanie, prefinansowanie oraz wnioski o płatność. Usługi z naszą firmą, to kompleksowa obsługa Klienta od A do Z. Program CZYSTE POWIETRZE oferuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowe, spełniające najwyższe normy. Poza wymianą źródła ciepła można skorzystać między innymi z modernizacji systemu centralnego ogrzewania, dociepleń, wymiany okien, drzwi oraz instalacji fotowoltaicznej.

 • Maksymalna kwota dofinansowania z Czyste Powietrze wynosi 136 200 zł.
 • Dofinansowanie jest zależne od dochodów oraz wykonanych inwestycji.

czyste powietrze - fotowoltaika pompy ciepła

Co My dla Ciebie zrobimy?

Kompleksowo zajmiemy się obsługą, wnioskiem, wyceną i późniejszym montażem Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki współpracy z nami ograniczasz swoje zaangażowanie do absolutnego minimum. Skutecznie pomagamy!

 • skompletowanie pełnej dokumentacji wymaganej do złożenia wniosku
 • kompleksowe wyliczenia poziomu dofinansowania
 • wypełnienie wniosku o dotację
 • kompleksową pomoc w zakresie objętym Programem
 • fachowe doradztwo w zakresie inwestycji
 • rozliczenie dofinansowania, aż do momentu uzyskania środków finansowych przez Wnioskodawcę (złożenie wniosku o płatność wraz z koniecznymi załącznikami)
 • możliwość nanoszenia zmian
 • pomoc w przypadku wszelkich korekt i uzupełnień wniosków
 • wysoką jakość usług

FreeEco Sp. z o.o.  Od 2015 roku jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Wieloletnie doświadczenie i montaże w całym kraju pozwoliły nam zdobyć setki zadowolonych klientów. Oferujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, nowoczesne magazyny energii elektrycznej, pompy ciepła, klimatyzatory zapewniające komfort oraz innowacyjne carporty z panelami fotowoltaicznymi. Zapraszamy do współpracy i tworzenia z nami przyszłości opartej na czystej energii!

Jakie inne dotacje pomożemy Ci uzyskać?

Nasz zespół ekspertów w zakresie dofinansowań specjalizuje się w pomocy w zdobywaniu środków z programów takich jak: Czyste Powietrze, Czyste Powietrze z opcją prefinansowania i kompleksowej termomodernizacji, Mój Prąd 5.0, Moje Ciepło, Agroenergia oraz Ciepłe Mieszkanie. Indywidualnie dostosowujemy dokumentację do potrzeb każdego Klienta, uwzględniając wymogi WFOŚiGW. Mimo że działamy na terenie całego kraju, wszystkie formalności możemy załatwić zdalnie, korzystając z naszego bogatego doświadczenia w pomocy w uzyskiwaniu dotacji.

Jesteś zainteresowany dotacją z programu Czyste Powietrze?

Zapraszamy do kontaktu z nami - z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas właśnie teraz i porozmawiaj z naszym konsultantem.

freeeco lublin odnawialne źródła energii PV

FreeEco sp. z o. o. to firma z siedzibą w Lublinie posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji.

Przez lata zamontowaliśmy setki zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła w całym kraju. Stawiamy na wysoką jakość obsługi i pełne zadowolenie każdego klienta.

Oddziały lokalne

Longi Solar Lublin

Obniż rachunki za energię!

Wytwarzaj darmową energię w spółdzielni lub wspólnocie mieszkaniowej!

Od lat specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii. Nasza oferta, to fotowoltaika, pompy ciepła, audyty energetyczne i wiele innych produktów i usług powiązanych z OZE. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i zapytaj o korzystną ofertę dla domu, firmy lub rolnictwa!

Zapraszamy...

  Uzyskaj specjalną wycenę z dotacją

  Przygotujemy dla Ciebie korzystną wycenę i oddzwonimy w ciągu kilku godzin.

  Na co chcesz otrzymać wycenę?


  Podstawowe informacje
  Dla kogo przygotować ofertę?  W jaki sposób wolisz otrzymać wycenę?

  Preferowane godziny kontaktu