Fotowoltaika Facebook

Wycena

Firmy fotowoltaiczne - Freeeco

Firmy fotowoltaiczne działające na rynku odnawialnych źródeł energii, oferują montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych. Wśród nich znajduje się lubelska firma Freeeco, działająca na rynku od wielu lat, ciesząc się pozytywnymi opiniami klientów w całej Polsce.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy, powstała z połączenia się podmiotu z branży elektroenergetycznej z kilkudziesięcioletnim stażem i doświadczeniem z firmą handlową. Firmę Freeeco tworzą ludzie — zespół wykwalifikowanych inżynierów, techników i projektantów, którzy każdego dnia doradzają klientom na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy dystrybutorem oraz importerem technologii, które są niezbędne do budowy systemów fotowoltaicznych, elektrowni wiatrowych, a także pomp ciepła. Posiadamy własne biuro projektowe w Lublinie.

Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych z całej Polski, a główny obszar naszej działalności to montaż instalacji fotowoltaicznych oraz kompleksowych rozwiązań z branży OZE.

Firmy fotowoltaiczne, działające na terenie kraju charakteryzują się inną ofertą, różniącą się ceną, proponowanymi modelami paneli, czy zakresem usług. Wybierając firmę fotowoltaiczną, warto sprawdzić, jak długo znajduje się na rynku, jakie posiada opinie oraz ile realizacji wykonała. Ważne są również proponowane modele paneli fotowoltaicznczych.

Fotowoltaika - pompy ciepła - odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, firma Freeeco oferuje kompleksowe usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Oferowane przez nas panele, to produkty certyfikowane, najwyższej jakości. W ofercie znajdują się panele Longi Solar — światowego producenta paneli monokrystalicznych. Panele jako jedyne na świecie uzyskały oznaczenie AAA od PV-tech oraz certyfikat oznaczający zmniejszoną emisję CO2 podczas produkcji.

Fotowoltaika