Fotowoltaika Facebook

Wycena

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski

Fotowoltaika, to pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Jak to możliwe? Promienie słońca padają na panele fotowoltaiczne, znajdujące się na dachu budynku, zachodzi w nich tak zwane zjawisko konwersji, czyli zamiana promieniowania słonecznego na prąd stały. W późniejszym etapie specjalny inwerter zmienia prąd stały na prąd zmienny, zgodny z wymogami sieci miejskiej. Dzięki temu zyskujemy darmowy prąd w naszych gniazdkach.

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu? Zadzwoń do Nas lub odwiedź siedzibę naszej firmy, która znajduje się w Lublinie i zapytaj o szczegóły. Nasi eksperci w oparciu o zebrane informacje, zaprojektują instalację fotowoltaiczną, skrojoną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy z Tomaszowa Lubelskiego i okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę i szybki montaż. Zapraszamy klientów z Tomaszowa Lubelskiego i całego województwa.

Instalacje fotowoltaiczne w Tomaszowie Lubelskim i okolicy

FreeEco sp z o.o.
ul. Budowlana 7
20-469 Lublin

GODZINY PRACY:

Pn – Pt: 09:00-17:00
Sobota: 09:00-13:00

KONTAKT:

Telefon: 81 307 09 00

fotowoltaika Tomaszów Lubelski - dom jednorodzinny z panelami fotowoltaicznymi

Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaiki pozwala nam na sprawny i skuteczny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Nasza kadra, w skład której wchodzą wykwalifikowani pracownicy. Technicy, inżynierowie, jak i projektanci instalacji fotowoltaicznych - pomoże Ci dobrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły współpracy oraz aktualne ceny i wolne terminy.

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski - zapraszamy

Fotowoltaika - Freeeco