Fotowoltaika Facebook

Wycena

Moja Elektrownia Wiatrowa

Celem programu Moja Elektrownia Wiatrowa jest wspieranie rozwoju energetyki prosumenckiej poprzez mikroelektrownie wiatrowe. Zapewnienie wsparcia finansowego na zakup i montaż przydomowych siłowni wiatrowych oraz magazynów energii oraz zwiększenie auto konsumpcji wytworzonej energii elektrycznej poprzez magazynowanie.

Skorzystaj

Planowany Nabór:

 • III/IV kwartał 2024 r.

Budżet:

 • Do 400 000 000 zł.
 • Koszty kwalifikowane od 30.06.2023 r. do 31.12.2028 r.

Dofinansowanie Instalacji Wiatrowej:

 • Dotacja do 50%, nie więcej niż 30 tys. zł na jedną współfinansowaną instalację wiatrową.
 • Dotacja nie więcej niż 5 tys. zł / 1 kW.

Dofinansowanie Magazynu Energii:

 • Dotacja do 50%, nie więcej niż 17 tys. zł na jeden magazyn energii elektrycznej.
 • Dotacja nie więcej niż 6 tys. zł / 1 kWh.
 • Minimalna pojemność akumulatora - 2 kWh.

Mikroelektrownie wiatrowe instalowane przy domach nie mogą przekraczać wysokości 30 metrów. Dodatkowo, urządzenia te muszą być nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą montażu. Łączna moc instalacji nie powinna przekroczyć 50 kW, co jest wystarczające do zaspokojenia potrzeb energetycznych typowego gospodarstwa domowego. Instalacja mikroelektrowni wiatrowej nie kwalifikuje się do dofinansowania, jeśli działalność gospodarcza prowadzona jest na powierzchni przekraczającej 20% powierzchni całkowitej budynku. Budynki wykorzystywane sezonowo, takie jak domy letniskowe czy budynki gospodarcze, nie są objęte programem dofinansowań.

W przypadku współwłasności budynku konieczne jest załączenie zgody wszystkich współwłaścicieli. Beneficjenci zobowiązani są również do eksploatacji instalacji w wskazanej lokalizacji przez minimum 5 lat od dnia wypłaty dofinansowania. Przy składaniu wniosku o dofinansowanie niezbędne jest załączenie zaświadczenia od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, które potwierdza datę przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej.

Bezpłatna konsultacja
Zadzwoń do nas właśnie teraz i porozmawiaj z naszym doradcą technicznym z Twojego regionu.

Wybierz FreeEco!

Obniżamy rachunki za energię!

FreeEco sp. z o. o. to firma z siedzią w Lublinie posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji.

Przez lata zamontowaliśmy setki zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła w całym kraju. Stawiamy na wysoką jakość obsługi i pełne zadowolenie każdego klienta.

Oddziały lokalne

oze
Korzystne ceny

Mocno konkurencyjne i korzystne ceny fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii.

oze
Profesjonalny montaż

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy zadbają o bezpieczne działanie instalacji.

oze
Gwarancja i serwis

Gwarancja na podzespoły, która zapewni Ci spokój i profesjonalne wsparcie serwisowe.

oze
Obsługa dotacji

Dzięki dotacjom, które pomagamy uzyskać - odnawialne źródła energii będą jeszcze tańsze.

Opinie klientów, to nasza najlepsza rekomendacja!

Dbamy o najwyższą jakość obsługi każdego klienta, to dzięki Wam możemy być dynamicznie rozwijającą się firmą!

5.0
Na podstawie 50 opinii
powered by Google
Marcin CzerpakMarcin Czerpak
07:49 22 Nov 23
Szczerze polecam! Długo zastanawiałem się, która firmę wybrać i nie żałuję, że mój wybór padł na FreeEco. Od samego początku wszystko układało się jak należy. Kontakt z przedstawicielem, wizja lokalna i wykonanie projektu instalacji a następnie montaż i uruchomienie instalacji bez uwag. Dziękuję.
Anna DzieńkowskaAnna Dzieńkowska
13:33 16 Nov 23
Duża wiedza , rzeczowe doradztwo, sprawna i szybka realizacja a zaraz potem potwierdzenie złożenia wniosku w programie Mój prąd. Wspołpraca z firmą na 6. Polecam.
Mariusz GalatMariusz Galat
13:33 07 Nov 23
Pełen profesjonalizm. Sprawnie i terminowo wykonana instalacja. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie realizowanej usługi. Polecam.
Dawid GuptaDawid Gupta
14:03 24 Oct 23
Chciałem polecić firmę FreeEco a w szczególności Pana Rafała który przygotował kompleksową ofertę na fotowoltaikę, pompę ciepła oraz uzdatniacz wody. Pan Rafał służył radą opartą na realnych przykładach/wdrożeniach oraz przedstawiał alternatywne rozwiązania. Był w stanie w jasny sposób przedstawić zasadę działania, plus oraz minusy danych rozwiązań. Mało kto poświęca tyle czasu swoim potencjalnym klientom. Jeszcze raz, szczerze polecam!
Kamil JantasKamil Jantas
09:10 18 Aug 23
Firma bardzo profesjonalna, dobry kontakt z każdym z pracowników od początku do końca inwestycji. Super doradztwo przed inwestycją, mili i fachowi wykonawcy - wszystko załatwiane "od ręki". Po instalacji fotowoltaiki i klimatyzacji pełna pomoc we wszystkich formalnościach z dostawcą energii i tematami dotacyjnymi.
Tadeusz KoniecznyTadeusz Konieczny
18:29 06 Jul 23
Pełen profesjonalizm. Wszystko zamontowane szybko, schludnie i działa jak powinno. Podziękowania dla Pana Zbyszka B. Proste i szybkie rozliczenie dofinansowania przez FreeEco. Polecam
js_loader

Masz pytania?
Zadzwoń do nas właśnie teraz i porozmawiaj z naszym konsultantem.

freeeco pompy ciepła lublin odnawialne źródła energii PV

Elektrownie wiatrowe z dotacją

Wybierz nowoczesne źródła energii z dotacją, która obniży koszt montażu!

Kompleksowo pomagamy w procesowaniu wniosków o dotacje z aktualnie obowiązujących programów! Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i zapytaj o korzystną ofertę dla domu, firmy lub rolnictwa!

Zapraszamy...

Longi Solar Lublin

  Uzyskaj specjalną wycenę z dotacją

  Podaj nam swój numer kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie kalkulacje i oddzwonimy w ciągu kilku godzin.

  Na jaki produkt chcesz otrzymać wycenę?


  Podstawowe informacje
  Dla kogo przygotować ofertę?  W jaki sposób wolisz otrzymać wycenę?

  Preferowane godziny kontaktu