Fotowoltaika Facebook

Wycena

Fotowoltaika Puławy

Fotowoltaika, to najprostszy sposób na wytwarzanie darmowej energii ze słońca. Dzięki panelom fotowoltaicznym na dachu jesteśmy w stanie wytwarzać własny, darmowy prąd, z którego możemy korzystać w naszym domu. Fotowoltaika to przyszłość, która się opłaca.
Jeżeli nadal zastanawiasz się nad montażem fotowoltaiki, zadzwoń do nas lub odwiedź siedzibę naszej firmy, która znajduje się w Lublinie. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i przedsiębiorców z Puław i okolic

. Od wielu lat zajmujemy się montażem fotowoltaiki na dachach oraz na gruncie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze projekntantów inżynierów i techników jesteśmy w stanie stworzyć instalację fotowoltaiczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze panele wyróżniają się najwyższą jakością, gwarantujemy szybki montaż i profesjonalną obsługę. Zapraszamy klientów z Puław i całego województwa.

Instalacje fotowoltaiczne w Puławach i okolicy

FreeEco sp z o.o.
ul. Budowlana 7
20-469 Lublin

GODZINY PRACY:

Pn – Pt: 09:00-17:00
Sobota: 09:00-13:00

KONTAKT:

Telefon: 81 307 09 00

fotowoltaika Puławy - dom jednorodzinny z panelami fotowoltaicznymi

Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaiki pozwala nam na sprawny i skuteczny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Nasza kadra, w skład której wchodzą wykwalifikowani pracownicy. Technicy, inżynierowie, jak i projektanci instalacji fotowoltaicznych - pomoże Ci dobrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły współpracy oraz aktualne ceny i wolne terminy.

Fotowoltaika Puławy - zapraszamy

Fotowoltaika Lublin - Freeeco