Fotowoltaika Facebook

Wycena

Fotowoltaika Lublin

Fotowoltaika, służy do pozyskiwania energii ze słońca. Jest to najprostsza i najpopularniejsza metoda wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Jest to możliwe dzięki panelom fotowoltaicznym zamontowanym na dachu budynku. Zachodzące w nich zjawisko konwersji zamienia promienie słoneczne w prąd stały. Następnie w falowniku prąd stały zamieniany jest w prąd zmienny, zgodny z wymogami sieci miejskiej. Mamy więc darmowy prąd w naszych gniazdkach.

Zastanawiasz się nad montażem fotowoltaiki? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby naszej firmy, znajdującej się w Lublinie. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych z Krasnegostawu i okolic. Wykwalifikowany zespół projektantów, inżynierów i techników stworzy instalację fotowoltaiczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy szybki montaż, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Zapraszamy klientów z Krasnegostawu i całego województwa.

Instalacje fotowoltaiczne w Lublinie i okolicy

FreeEco sp z o.o.
ul. Budowlana 7
20-469 Lublin

GODZINY PRACY:

Pn – Pt: 09:00-17:00
Sobota: 09:00-13:00

KONTAKT:

Telefon: 81 307 09 00

fotowoltaika Lublin - dom jednorodzinny z panelami fotowoltaicznymi

Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaiki pozwala nam na sprawny i skuteczny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Nasza kadra, w skład której wchodzą wykwalifikowani pracownicy. Technicy, inżynierowie, jak i projektanci instalacji fotowoltaicznych - pomoże Ci dobrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły współpracy oraz aktualne ceny i wolne terminy.

Fotowoltaika Lublin - zapraszamy

Fotowoltaika Lublin - Freeeco