Fotowoltaika Facebook

Wycena

Fotowoltaika Wieliczka

Fotowoltaika Wieliczka - montaż instalacji PV. Zastanawiasz się nad montażem fotowoltaiki? Firma Freeeco zaprasza klientów z Wieliczki do kontaktu. Oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych, profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Fotowoltaika to przyszłość, w którą warto zainwestować już dziś. Panele fotowoltaiczne, to sposób na pozyskiwanie darmowej energii ze słońca. Instalacje fotowoltaiczne wykorzystują promienie słoneczne, zamieniając je w prąd zmienny, zgodny z wymogami sieci miejskiej. Jest to możliwe dzięki tak zwanemu zjawisku fotowoltaicznemu.

Fotowoltaika Wieliczka / Małopolskie

FreeEco sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 35
32-020 Wieliczka

GODZINY PRACY:

Pn – Pt: 09:00-17:00

KONTAKT:

Telefon: 509 121 337

fotowoltaika Wieliczka - dom jednorodzinny z panelami fotowoltaicznymi

Zjawisko sprawia, że energia ze słońca najpierw zamieniana jest w prąd stały, a następnie trafia do falownika, gdzie prąd stały, zamieniany jest na prąd zmienny. Dzięki temu możemy cieszyć się darmowym prądem w naszych gniazdkach. Nadwyżki wytworzonego przez nas prądu, trafiają do sieci miejskiej, a kolejny element instalacji, czyli licznik dwukierunkowy odpowiada za rozliczanie wytwarzanej i pobieranej z sieci energii. Po czasie nadwyżki możemy odebrać.

Oferujemy panele fotowoltaiczne dla firm i klientów indywidualnych

Firma Freeeco z Lublina działa na terenie całej Polski. Zapewniamy panele fotowoltaiczne najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Od wielu lat działamy na rynku odnawialnych źródeł energii, oferując kompleksowe rozwiązania, skrojone do potrzeb naszych klientów. Freeeco to doświadczenie, profesjonalne podejście do klienta i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Naszą firmę tworzą ludzie — doświadczeni inżynierowie, projektanci i technicy, którzy każdego dnia doradzają klientom, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla ich gospodarstwa lub firmy.

Zapewniamy całe instalacje fotowoltaiczne oraz poszczególne elementy składowe instalacji. Wykonujemy profesjonalny montaż i serwis paneli. Fotowoltaika to przyszłość naszej planety, gwarantująca oszczędności na rachunkach, ale przede wszystkim ochronę środowiska naturalnego. Panele fotowoltaiczne nie wytwarzają żadnych substancji szkodliwych. Działają bez zarzutu przez wiele lat, wyróżniając się wysoką wydajnością.

Fotowoltaika Wieliczka - zapraszamy

Fotowoltaika Lublin Wieliczka Kraków- Freeeco