Fotowoltaika Facebook

Wycena

Jinko Solar

Prezentujemy Państwu ofertę paneli fotowoltaicznych od renomowanego producenta - marki Jinko Solar. Jinko Solar to jedna z wiodących firm na globalnym rynku paneli fotowoltaicznych, obecna w ponad 160 krajach na całym świecie. Oferta tej marki to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności oraz trwałości, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów na całym globie.

Panele fotowoltaiczne Jinko Solar to produkty, które wyróżniają się wysoką wydajnością, a także innowacyjnymi technologiami, takimi jak technologia Tiling Ribbon + Half Cell. Dzięki tej technologii, przerwy między ogniwami są zminimalizowane, co z kolei zwiększa sprawność modułu do 22%. Dodatkowo, zastosowanie większej ilości szyn zbiorczych pozwala na osiągnięcie wyższej mocy i wydajności paneli. W ofercie marki Jinko Solar znajdują się panele o różnej mocy, w tym modele o mocy od 400 do 565 W, zarówno w ramach czarnej, jak i srebrnej. Dodatkowo, firma oferuje długie gwarancje, w tym 12 lat na mechaniczną niezawodność produktu oraz 30 lat na liniową moc wyjściową, co jest dowodem na wysoką jakość oferowanych produktów. Panele fotowoltaiczne Jinko, nazywane także modułami fotowoltaicznymi, są urządzeniami przetwarzającymi energię słoneczną na energię elektryczną. Wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznych jest kluczowy dla osiągnięcia optymalnej wydajności systemu fotowoltaicznego. W zależności od indywidualnych potrzeb, warto zwrócić uwagę na różne parametry, takie jak moc, sprawność, rodzaj ogniw, trwałość i wiele innych. Marka Jinko Solar to wybór, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania, oferując produkty o wysokiej jakości, wydajności i trwałości.

Jeśli szukają Państwo paneli fotowoltaicznych o wysokiej jakości, niezawodności i trwałości, panele fotowoltaiczne Jinko Solar to doskonały wybór. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie doradzą w wyborze najlepszych paneli fotowoltaicznych, spełniających Państwa oczekiwania. Produkty Jinko Solar to inwestycja, która przyczyni się do obniżenia rachunków za energię, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas właśnie teraz i porozmawiaj z naszym konsultantem.

freeeco lublin odnawialne źródła energii PV

FreeEco sp. z o. o. to firma z siedzibą w Lublinie posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji.

Przez lata zamontowaliśmy setki zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła w całym kraju. Stawiamy na wysoką jakość obsługi i pełne zadowolenie każdego klienta.

Oddziały lokalne

Longi Solar Lublin

Obniż rachunki za energię!

Wytwarzaj darmową energię w spółdzielni lub wspólnocie mieszkaniowej!

Od lat specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii. Nasza oferta, to fotowoltaika, pompy ciepła, audyty energetyczne i wiele innych produktów i usług powiązanych z OZE. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i zapytaj o korzystną ofertę dla domu, firmy lub rolnictwa!

Zapraszamy...

  Wolisz zadzwonić? tel. 81 307 09 00

  Uzyskaj specjalną wycenę

  Skontaktujemy się w ciągu kilku godzin.

  Na co chcesz otrzymać wycenę?

  Dla kogo przygotować ofertę?  W jaki sposób wolisz otrzymać wycenę?

  Preferowane godziny kontaktu