Wycena

Fotowoltaika Chełm

Fotowoltaika, a dokładnie panele fotowoltaiczne znajdujące się na dachu budynku, zamieniają promieniowanie słoneczne w energię elektryczną. Wytworzony przez instalację fotowoltaiczną prąd jest zgodny z wymogami sieci miejskiej, a my możemy cieszyć się darmową energią w swoim domu. Zielona energia to przyszłość naszej planety.

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy fotowoltaika spełni twoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub spotkania w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w Lublinie. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych z Chełma i okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybki termin montażu i profesjonalną obsługę. Od wielu lat wykonujemy instalacje fotowoltaiczne najwyższej jakości, skrojone idealnie do potrzeb klienta. Zapraszamy klientów z Chełma i całego województwa.

Instalacje fotowoltaiczne w Chełmie i okolicy

FreeEco sp z o.o.
ul. Budowlana 7
20-469 Lublin

GODZINY PRACY:

Pn – Pt: 09:00-17:00
Sobota: 09:00-13:00

KONTAKT:

Telefon: 81 307 09 00

fotowoltaika Chełm - dom jednorodzinny z panelami fotowoltaicznymi

Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaiki pozwala nam na sprawny i skuteczny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Nasza kadra, w skład której wchodzą wykwalifikowani pracownicy. Technicy, inżynierowie, jak i projektanci instalacji fotowoltaicznych - pomoże Ci dobrać rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły współpracy oraz aktualne ceny i wolne terminy.

Fotowoltaika Chełm - zapraszamy

Fotowoltaika Lublin - Freeeco